דף נחיתה ואתרי עמוד

"המטוס והאתר"

כאשר מטוס מתקרב לעבר היעד הוא מתכונן לקראת הנחיתה.

על הקרקע מחכה לו מסלול הנחיתה; מסלול ישר המסומן בצורה ברורה עם אורות ותמרורים שניתן להבחין בהם בכל שעות היממה. כך המטוס מתקדם לאט לאט לעבר המסלול, מנמיך גובה וברגע הנכון נפתחים הגלגלים והמטוס נוגע במסלול הנחיתה ומגיעה ליעדו בשלום.

 

אז מה הקשר של המטוס לבניית אתרים?

ובכן – עמודי הנחיתה.

בדיוק כמו שמטוס צריך להיות מרוכז במסלול הנחיתה ולא בדברים אחרים, כך אנו רוצים שהגולש, הלא הוא הלקוח הפוטנציאלי, יהיה מרוכז בדף הנחיתה ויהיה מובל שלב אחר שלב עד להשגת המטרה.
המבקר בעמוד הנחיתה הוא המטוס במסלול הנחיתה האתרי שלכם – ועל מנת להגיע למטרה הוא צריך להיות מובל באופן מקצועי ואיכותי, בדיוק למקום אליו הוא מיועד להגיע. בזמן קצר, בתוכן מצומצם – ובאופן איכותי.
במקרה שלנו, היעד שאליו אנחנו מכוונים את המבקר הנוחת בעמוד הוא רכישה, השארת פרטים או יצירת קשר.

 

עמוד נחיתה (וגם One-Pager) לא משאיר הרבה מקום לטעויות!

מדובר בעמוד קצר וסופי. התוכן צריך להיות ממוקד וחד, מדוייק וחריף, לגעת בדיוק במטרה ולהשאיר מקום לסקרנות מצד המבקר; הוא צריך להיות מהיר במיוחד (עם אופטימיזציה מיטבית!) ועם אסטרטגיית אפיון ועיצוב בפוגעות בדיוק בנקודות החשובות!
בדיוק כמו שבמסלול הנחיתה אסור שיהיו מכשולים, מהמורות או הסחות דעת… כך גם עמוד הנחיתה צריך להיות נקי, מדוייק ולעניין.
כל תקלה בעמוד הנחיתה, טקסט לא ברור, מידע שאינו מסודר בצורה הנכונה – היות שאין הרבה תוכן, ואין הרבה מקום לטעויות (או מקום לכסות טעויות אפשרויות) – כל תקלה שכזו עלולה לגרום למטוס (הלוא הוא הלקוח שלכם…) להתרסק. או לנחות במקום אחת.

ישנם מספר דברים קריטיים עבור קמפיין מוצלח:

  • טירגוט נכון של קהל היעד
  • מודעה מתאימה אשר מצליחה למשוך את תשומת לב הגולשים
  • ועמוד נחיתה ממוקד ומקצועי המניע לפעולה

 

אם השקעתם משאבים במחקר השוק, בניתם נכון את הטירגוט, ולאחר שמצאתם את המודעה המושלמת – בוודאי שלא תרצו לאבד את הלקוחות בגלל דף נחיתה לא מקצועי.
כאשר הגולש הופנה מהמודעה אל עמוד הנחיתה, הוא כבר מגלה את ההתעניינות הראשונית במוצר; אסור לכם לאבד אותו, איבוד הגולש בשלב זה הוא בבחינת מסירת המכירה אל המתחרים.

 

עמוד נחיתה אשר משיג תוצאות

עמוד נחיתה הוא חלק הכרחי בכל קמפיין שיווק, זהו אינו עמוד האינטרנט הרגיל בו הגולש עלול ללכת לאיבוד ולהתפזר בין מידע רב – זהו עמוד אחד ממוקד מטרה. העמוד חייב להיות מהיר מאוד, לעמוד נחיתה אין זמן לבזבז והוא חייב להניע לפעולה בצורה חדה וממוקדת. כאשר הגולש מבקר את דף הנחיתה אין לנו הזדמנות שנייה לתקן, לכן יש להציג בפניו דף מקצועי ובעל רזומה במהירות.

בניית עמודי נחיתה ועיצובם היא אומנות הדורשת את היכולת להעביר את המסרים השיווקים המדויקים ובמינון הנכון, והכול במינימום זמן. יש צורך להבין מהו המידע שהגולש מבקש, מהו המחסום שצריך לשבור על מנת להניע את הגולש לבצע את הפעולה – ולהיות הלקוח הבא שלכם.

חדש בבלוג
הרשמה לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים למייל ברגע שעולה מאמר חדש?

אהבת את המאמר? אולי הוא יעזור לעוד אנשים (:
ווטסאפ
פייסבוק
אימייל
טוויטר
לינקדאין
אולי יעניין אותך לקרוא גם...
דברו איתנו

אם יש לך אתר תדמית או חנות דיגיטלית שלא מרוויחים – אנחנו פה לעזור.
עדיין אין לך אתר כלשהו? אנחנו פה לתקן את זה ;)

אפשר להשאיר פרטים ואנחנו נדאג לך לכל השאר…

למעבר לוואצאפ, הכניסו את מספר הטלפון שלכם (:

רוצים עדכונים למייל כאשר עולה מידע חדש?
מוזמנים להשאיר פרטים ונדאג לעדכן אתכם (:

מעבר לוואצאפ
1
💬 רוצים לקבל הצעת מחיר?
Webshuk
היי, אני עופרי 😎
רוצים לשמוע עוד על השירותים שלנו?
דברו איתי!
דילוג לתוכן